מהי שיטת השער וכיצד היא עזרה לי בחיי האישיים

השער היא שיטה להתפתחות עצמית מבוססת מיינדפולנס, שממוקדת בשינוי דפוסים והסרת חסימות להשגת מטרות.

העבודה בשיטה נועדה לטפל בצורה שיטתית ומהירה בכוחות הבלתי מודעים שגורמים לתקיעות בנושא מסוים ולהסרת כל החסימות שגורמות לתקיעות.
העבודה בשיטה נועדה לשנות דפוסי חשיבה, הרגשה והתנהגות שלא משרתים אותנו יותר ולהחליף אותם בדפוסים משרתים שיופעלו אוטומטית ברגע שיהיה בהם צורך.
באמצעות מיינדפולנס ועבודה אנרגטית, ומודעת מתמוססים חסמים בדרך להגשמה עצמית, ורווחה נפשית.
מיינדפולנס או בעברית, מודעות קשובה מכוונת את תשומת הלב למה שקורה כאן ועכשיו. במודעות קשובה אנחנו שמים לב לכל התחושות הגופניות, הרגשות והמחשבות שנמצאות בתוכינו, מתבוננים בהם ונותנים להם להיות, ללא שיפוטיות, או ניסיון לנתח ולהבין אותם.

כיצד שיטת השער השפיעה על חיי?

אני מתרגלת את שיטת השער מזה 6 שנים. מאז שהתחלתי לעבוד עם השיטה חיי השתנו באופן משמעותי. מטבעי הייתי בן אדם שמאד נתון להשפעות חיצוניות, בלי מרכז כובד חזק. אני מאד רגישה והכל מגיע אלי ועובר דרכי, והיה לי מאד קשה לעשות את ההפרדה. הייתי נפגעת בקלות וגם התקשיתי לבטא את הפגיעות שלי ואת מה שאני זקוקה לו בקשר.

השיטה מאד עזרה לי לייצר מרכז כובד שלא מושפע בקלות, פחות להיפגע מכל דבר, וכאשר אני נפגעת ללמוד לתקשר את הפגיעות שלי, ואת מה שאני זקוקה לו מבן הזוג שלי.
למדתי לזמן לחיי אנשים תומכים ושחררתי אנשים רעילים מחיי, ששואבים ממני אנרגיות.
בנוסף שחררתי המון מהביקורת העצמית שלי, ותחושת הערך העצמי שלי עלתה בצורה משמעותית..

שיטת השער עזרה לי לשחרר אמונות שלא שירתו אותי כמו האמונה: ״לסמוך רק על עצמי״, לצאת מהאוטומט שלי ולהגיב אחרת לדברים, ופחות להיות מופעלת ע״י הסביבה, ויותר לפעול בה.

כיום אני הרבה יותר בסנטר, מחוברת לעצמי, לרגשות שלי, לצרכים שלי, ויכולה לבטא אותם יותר בקלות, ובבהירות, מתוך כוונה מלאה, ולב פתוח.